קטלוג מוצרים

ארון עומד

בחר קטגוריה רצויה: לחוברת מידע ללקוח

  • סוגי ארונות אמבטיה
  • משפחות צבעים

    כל הצבעים
  • המדד הירוק

    המדד הירוק מעיד על הציון הסביבתי של כל מוצר. יש לבחור את הטווח המבוקש במדד.

    המדד הירוק

1 2
שילוב של ארונות אמבטיה ליצירת המראה המושלם

אין כמו ארונות אמבטיה מסוגננים ומעוצבים בטוב טעם, כדי להפוך את חדר הרחצה לחדר מפנק ומיוחד במינו. ארונות אמבטיה, מעבר להיותם פריט שימושי ומקום אחסון מצוין, יכולים לשוות לחדר הרחצה מראה בלתי רגיל וליצור אווירה נפלאה בחדר. בזהבי עצמון מציעים לכם סדרת ארונות אמבטיה איכותיים, בשלל של דגמים וצבעים שישתלבו מצוין בחדר הרחצה שלכם ויוכלו לשמש אתכם תקופה ארוכה. ארונות אמבטיה אלה עשויים מחומרים איכותיים וכוללים אלמנטים עיצוביים שונים כדי ליצור את המראה המושלם!

פתרונות נכונים ומתאימים לכל חדר רחצה
בחירת ארון אמבטיה חשוב שתעשה באופן הנכון ביותר. בזהבי עצמון מעמידים לרשותכם דגמי ארונות אמבטיה מסוגים שונים. ישנו ארון אמבטיה תלוי וגם ארון אמבטיה עומד. ישנו ארון אמבטיה בגוונים כהים, וגם ארון אמבטיה בגוונים בהירים. האפשרויות הן רבות מאד וכל אחת מהן יכולה ליצור את האווירה הנדרשת. ארון אמבטיה תלוי הינו ארון הצמוד לקיר וללא רגליים. בדרך זו ניתן לנצל את שטח חדר הרחצה בצורה מקסימאלית ובמקביל גם ליהנות מעיצוב קצת אחר. ארון אמבטיה מסוג זה מוצע במגוון רחב מאד של סגנונות וכולל, במסגרתו, שיטות חלוקה מסוגים שונים, על מנת לאפשר פתרון אחסון נוח ויעיל. ארון אמבטיה עומד, וכפי שמרמז שמו, הוא ארון אמבטיה העומד על שתי רגליים או יותר ומעוצב בסגנון קלאסי. גם הוא מציע חלוקה בצורות שונות וכמובן מוצע גם בצבעים ובעיצובים שונים.

מענה מתאים לכל צורך ופתרון אחסון נוח
ארונות אמבטיה, כאמור, הם הרבה יותר מפתרון אחסון. הם מהווים כמעין אלמנט עיצובי בכל חדר רחצה ויכולים ליצור בו אווירה בלתי רגילה. בזהבי עצמון משלבים בין שתי האפשרויות ומציעים לכם ארונות אמבטיה בשלל של סגנונות, כאלה הכוללים גם פונקציונאליות וגם יופי. המומחים של זהבי עצמון עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך ומבטיחים לעזור לכם בבחירתכם. ואכן, הבחירה לעיתים עשויה להיות לא פשוטה, ובעיקר בשל מגוון האפשרויות הרב כל כך. אולם, אם מקפידים על כמה כללים ובוחנים נכון ארונות אמבטיה, ניתן ליהנות מהבחירה המוצלחת ביותר, כזו שתשמש אתכם נכון ולאורך זמן.
ספרו לנו מי אתם שדות חובה

לקוח פרטי
איש מקצוע

שלח
אישור תקנון
הנני מאשר/ת הצטרפותי לרשימת התפוצה
לשם קבלת מסר פרסומי בדוא״ל ובהודעת sms מזהבי עצמון

היי ,

תודה שנרשמת לזהבי עצמון.

יש לנו ניוזלטר שלא מומלץ לפספס:

טרנדים מובילים בארץ ובעולם, אירועים קולקציות חדשות מבצעים ועוד...
נשמח להשאיר אותך בעניינים

כניסה לאתר

לקבלת הסיסמא הזן את הדוא”ל איתו נרשמת לאתר
שלח
בדיקה בדיקה בדיקקה בדיקה