קטלוג מוצרים

כיור עליון

בחר קטגוריה רצויה: לחוברת מידע ללקוח

  • סוגי כיורים
  • משפחות צבעים

    כל הצבעים
  • המדד הירוק

    המדד הירוק מעיד על הציון הסביבתי של כל מוצר. יש לבחור את הטווח המבוקש במדד.

    המדד הירוק

ביקשת לסנן לפי: x כיורים x סוגים x נקה הכל
לא נמצאו תוצאות
כדי להציג תוצאות צמצם סינון מוצרים
כיורים לחדר הרחצה, פתרון מושלם בהתאמה אישית

הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים והמודעות הרבה לשילוב הנכון שבין פונקציונאליות ליופי הובילו ליצירת כיורים לאמבטיה בשלל של דגמים, איכויות ועיצובים. ואכן, גם בזהבי עצמון ניתן למצוא מבחר רחב מאד של כיורים לאמבטיה המספקים מענה לכל צורך וניתנים להתאמה מדויקת לכל חדר רחצה. הכיורים המוצעים כיום מאפשרים, מצד אחד, ליהנות ממראה מיוחד, מסוגנן ומעוצב מאד, אך גם מנוחות בלתי רגילה בחדר הרחצה. הם משתלבים נהדר לצד האלמנטים השונים בחדר ויוצרים מראה מקסים, שקשה להתעלם ממנו. כיורים לאמבטיה עשויים מחומרים שונים, הם מגיעים במידות שונות ובעיקר ניתנים להתאמה לכל מקום ולכל פינה בחדר הרחצה.

ליהנות משפע של אפשרויות תחת קורת גג אחת
בזהבי עצמון מציעים לכם מבחר של כיורים לאמבטיה, שכל אחד מהם יוצר מראה מסוג אחר ומשרת מטרה אחרת. ניתן למצוא כיורים לאמבטיה, המתאימים לפינותיו של חדר הרחצה, וגם כיורים לאמבטיה מעוגלים. ישנם כיורים תלויים וכיורים העומדים על רגל אחת. אפשר למצוא כיורים המעוצבים בסגנון מינימליסטי וגם כאלה המעוצבים בסגנון ססגוני ומושקע מאד. כל אלה מאפשרים לאתר את הפתרון המתאים ביותר לצורך ובהתאם גם לתכנן את חדר הרחצה שבו מעוניינים. שלא כמו בעבר, כיורים לאמבטיה הם הרבה יותר מכיור שמשתמשים בו. הם חלק בלתי נפרד מהמראה הכולל של חדר הרחצה והם אלה, העשויים להפוך אותו למעוצב ויפה הרבה יותר, מכפי שהיה לפני כן. יש להם כח רב והם, ללא ספק, מסוגלים ליצור את המראה המושלם.

פתרונות בהתאמה מדויקת לכל צורך
בזכות מגוון רחב מאד של כיורים לאמבטיה, כל אחד יכול לאתר את הפתרון המתאים לו ביותר בהתאם לצורך. בזהבי עצמון מעמידים לרשותכם צוות של מומחים שיעזרו לכם לבחור את הכיור המתאים לחדר הרחצה שלכם, תוך התייחסות למידותיו של החדר ושל הכיור, תוך התייחסות לסגנון העיצוב הרצוי וכמובן גם תוך התייחסות למחיר. כל הכיורים של זהבי עצמון הינם כיורים איכותיים מאד, העומדים בתקנים השונים הנדרשים לשם ייצורם ומעוצבים בהתאם לסגנונות העיצוב ה''חמים'' ביותר. כיורים לאמבטיה אלה משלבים באופן מושלם בין כל הפרמטרים השונים שצריך לחדר הרחצה: יופי, איכות ופונקציונאליות!
ספרו לנו מי אתם שדות חובה

לקוח פרטי
איש מקצוע

שלח
אישור תקנון
הנני מאשר/ת הצטרפותי לרשימת התפוצה
לשם קבלת מסר פרסומי בדוא״ל ובהודעת sms מזהבי עצמון

היי ,

תודה שנרשמת לזהבי עצמון.

יש לנו ניוזלטר שלא מומלץ לפספס:

טרנדים מובילים בארץ ובעולם, אירועים קולקציות חדשות מבצעים ועוד...
נשמח להשאיר אותך בעניינים

כניסה לאתר

לקבלת הסיסמא הזן את הדוא”ל איתו נרשמת לאתר
שלח
בדיקה בדיקה בדיקקה בדיקה