לקוחות יקרים,

הסניפים עובדים כרגיל

מאחלים לכל לקוחותינו וכל בית ישראל ימים טובים ובריאים.

קטלוג מוצרים f.s כיור

כיור F.S

כיור F.S (Free Standing) שייך לז'אנר שלם של מוצרים העומדים בפני עצמם כשהם אינם צמודים לקיר, אלא נראים כאלמנט בפני עצמו המוצב בחלל. בדיוק כמו אי במטבח שניתן להסתובב סביבו ב- 360 מעלות, כך גם כיור F.S . כיור זה מגיע במגוון סגנונות ולצדו ניתן לפגוש גם יחידות אמבט F.S לדוגמה, המשלימות את המראה. התקנת כיור ה- F.S הנה התקנה רגילה, פשוטה ומוכרת לבעלי המקצוע.

מראה מאוורר

כיור F.S הוא כיור המייצר את המראה המאוורר. מראה זה הנו אחד המראות העכשוויים המבוקשים על ידי אדריכלים ולקוחות פרטיים. הסגנון האדריכלי העכשווי מעניק דגש לחלל מאוורר, נקי, שמאפשר זרימה של אוויר בין האלמנטים בחלל. יחידות ה- F.S מעניקות את המראה ואת התחושה הזאת ולכן בקולקציות האחרונות רואים יותר ויותר פתרונות של כיורי F.S.

מגוון סגנונות

המראה המאוורר יכול לבוא לידי ביטוי בכל סגנון – כפרי, מינימליסטי, אורבני ונוספים. בכדי ליצור את המראה המאוורר מומלץ לעשות שימוש בכמה שיותר אלמנטים F.S. בזהבי עצמון מגוון רחב של כיורי F.S במבחר סגנונות – מהקלאסיים ביותר ועד כיורי F.S מינימליסטיים. מותגי האיכות הבינלאומיים בזהבי עצמון יחשפו אתכם למגוון רחב ומעורר השראה של סגנונות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות