קטלוג מוצרים ברז מטבח

סוגי ברז מטבח

סוגי ברז מטבח

ברז מטבח

ברזי מטבח הם עולם ומלאו. קולקציות ברזי המטבח מרהיבות, חושפות את החידושים האחרונים ומייצרות פתרונות מתקדמים לכל צורך. המטבח הוא החלל המרכזי בבית, בו מכינים, מאחסנים, מבשלים ואוכלים. ברז המטבח הוא פרט מרכזי מאוד במטבח. בחירה לא מותאמת של ברז מטבח תורגש בכל עת שתבקשו לפעול באזור זה. ברז מטבח הוא אחד האלמנטים החשובים ויש לתת את הדעת ולהתייעץ לפני הבחירה בו. בשעה שאתם מתייעצים עם מומחי זהבי עצמון, ספקו להם את מירב הפרטים על הרגלי היומיום שלכם במטבח, כך שהתאמת הברז למטבח שלכם תהיה מדויקת יותר. הרגליה של משפחה שנוהגת לסעוד רוב הזמן מחוץ לבית שונים מהרגליה של משפחה שאוהבת את האוכל הביתי ותעדיף ברוב המקרים לאכול בבית. לכל אחת משתי המשפחות הללו יתאים ברז שונה כשמודבר על ברז למטבח.

פונקציונאליות

ברז מטבח חייב להיות פונקציונאלי. אין ספק שהפן העיצובי חשוב, אך ברז מטבח שאינו פונקציונאלי דיו, לא יעמוד לכם לעזר במהלך הזמן וחבל. ישנם ברזים נשלפים, ברזי מטבח המציעים מנגנונים לחיסכון במים המאובזרים בחסכם המותקן באופן נסתר ומייצר חסכון אוטומטי במים, ברזים בעלי ידיות פיקוד המאפשרות סגירה ופתיחה בקלות גם כאשר אתם אוחזים בסיר בישול בשתי הידיים ועוד. יש בתים עם יותר ממטבח אחד, כאשר במטבח המרכזי נכון יהיה לשלב ברז מטבח חכם, בעל פונקציות רבות יותר ובמטבח המשני, ניתן לבחור בברז פשוט יותר. גם כאן, הכל תלוי בפונקציות שנדרש הברז למלא. בזהבי עצמון קולקציות ברזי מטבח מגוונות מאוד המציעות מנעד רחב מאוד מברזי מטבח בסיסיים ועד ברזי מטבח הנחשבים לטופ של הקטגוריה.

מגוון רחב של סגנונות

ברז מטבח הוא אלמנט שידגיש את הסגנון העיצובי בבית. אמנם הפונקציונאליות חשובה יותר, אך חשוב בנוסף לבחור ברז שישתלב באופן הרמוני עם הסגנון העיצוב המגדיר את חללי הפנים. ישנם ברזים בסגנון תעשייתי, ברזים מינימליסטיים למראה, ברזי מטבח בגימורים כמו גימור מוברש, המתאים לסגנון אורבני יותר לצד אותו הברז בדיוק בגימור מבריק המתאים לסגנון הקלאסי. ברזים בעלי ידיות פיקוד במראה פרח יתאימו לסגנון הכפרי ועוד. מומחי זהבי עצמון יסייעו לכם להתאים את הברז לסגנון העיצובי המבוקש.