אודותינו

במשך יותר מ-60 שנה אנחנו בחברת זהבי עצמון מונעים מהתשוקה להגשים ללקוחותינו חלומות עיצוביים. אל התשוקה הזו מתלווה חיפוש בלתי פוסק אחר חדשנות ומקוריות שבאים לידי ביטוי בסגנונות עיצוב אשר נחשבים מצד אחד לאופנתיים מאוד, אך באותה מידה הייחודיות שלהם גוברת על מגבלות הזמן.

כחלק מקבוצת אשטרום, נהנית זהבי עצמון מאיתנות פיננסית ומתנופת צמחיה ועשייה אשר מאפיינת את הקבוצה. איתנות פיננסית זו מקנה שקט נפשי לאלפי לקוחותינו.

החל באריחי קרמיקה ואריחי גרניט פורצלן דרך אבן טבעית, פרקטים ועד אמבטיות ברזים, כיורים ואסלות חכמות שוטפות – כל אחד יכול לבטא את האמירה האישית שלו. אלגנטי או טבעי, יוקרתי או אורבני ובכל סגנון עיצוב אחר .

לאורך כל השנים זהבי עצמון, ממשיכה להתרענן ולהתחדש, גם מבחינת מגוון הקולקציות וגם מבחינת הסניפים. בכול סניפי זהבי עצמון, הפזורים לאורכה ולרוחבה של הארץ מוצגים לראווה החומרים המובחרים ביותר לצד קולוקציות אופנתיות.

לאנשי הצוות של זהבי עצמון יש ידע רב, שפע של ניסיון ומומחיות גדולה בנוגע לחומרים ולגימורים והתאמתם לסגנון העיצוב. בין שמדובר בלקוח קצה, באדריכל או במעצב פנים המומחים שלנו יכולים להתאים את האריחים ושאר הפריטים לטעמו האישי של הלקוח, לפונקציות השונות וגם – לתקציב.

עבורנו, כל פרויקט הוא עולם ומלואו שמבוסס על חלום. בין שמדובר בחלומה של המשפחה שהבית יבטא את סיפורה האישי. בין שמדובר ביזם או בקבלן שרוצים שהבניין ייזכר לעד ובין שמדובר באדריכלים ובמעצבים שרוצים לפרוץ דרך – אנחנו כאן כדי לסייע בהגשמת החלום.

מסורות של מצוינות והקפדה על איכות, באות לידי ביטוי בכל אחד מסוגי הפרויקטים שאנחנו מלווים. החל בפרויקטים של "בנייה רוויה", פרויקטים מסחריים ציבוריים ועד "התחדשות עירונית" – המוטיב המרכזי של כל אחד מהפרויקטים האלו הוא חשיבה חדשנית ופורצת דרך המשרתת את רצון הלקוחות שלנו.

אנחנו בזהבי עצמון מעניקים ליווי מלא לכול פרויקט, ללא שום קשר לגודלו. החל משלב הסקיצה על הנייר דרך התאמה מלאה לסגנון העיצוב ולתקציב ועד לשלב ההתקנה הסופית, אנחנו נהייה שם בשבילכם. נוסחת ההצלחה שמלווה אותנו יותר מ-60 שנה משלבת בין זיהוי טרנדים, הקפדה על איכות, התחדשות בלתי פוסקת ושירות לאורך כל הדרך. אנו מזמינים אתכם לבקר בכל אחד מאולמות התצוגה שלנו וליהנות ממוצרים איכותיים ושרות ללא פשרות.