לקוחות יקרים,

הסניפים עובדים כרגיל

מאחלים לכל לקוחותינו וכל בית ישראל ימים טובים ובריאים.

אודותינו

חברת זהבי עצמון הוקמה לפני למעלה מ-70 שנה. מאז ועד היום זהבי עצמון מיצבה את עצמה כמובילת שוק, חדשנית ונאמנה לעקרונותיה, חברה משפחתית המציעה פתרונות מגוונים של עיצוב הבית ללקוחות פרטיים ומסחריים. בזהבי עצמון אנו שמים דגש על שירות אישי לכל לקוח, חדשנות ואיכות בתחומי העיצוב, חומרי גלם ובאבזור לבנייה.

בפעילות החברה, אנשי המקצוע של זהבי עצמון מספקים אינספור פתרונות של עיצוב הבית והחלל למבנים פרטיים, מסחריים ומוסדיים בישראל. מוצרי עיצוב הבית שזהבי עצמון מציעה כוללים מוצרי אבן, שיש, קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן, חיפויים, פרקטים, כלים סניטריים איכותיים ומעוצבים לחדרי רחצה ושירותים, ברזים, אביזרים משלימים למטבח ואפילו אבזור לבריכות שחייה. אנו מאמינים כי לגבי עיצוב הבית, ערכים כמו איכות, עיצוב ומגוון סגנונות הינם מרכיב משמעותי במתן השירות האופטימאלי ללקוח, לכן כל המוצרים והאביזרים הינם מבית המותגים המובילים בישראל ובעולם.

עיצוב עם מהות

במהותה, זהבי עצמון שמה דגש על עיצוב טוב ומעודכן. אך התפיסה של עיצוב הבית כוללת ערכים ומשמעויות עמוקות יותר, נושאים שהם מעבר לאסתטיקה ולאופנה – בפתרונות עיצוב הבית שלנו אנו זוכרים את המחויבות לסביבה וללקוח, החברה פועלת על פי קוד סביבתי וערכים ירוקים מוגדרים. לכן, זהבי עצמון מתמקדת בפעילותה במוצרים בעלי גוון אקולוגי, בנוסף לגיבוש מדיניות ברת קיימא, יוזמות אחריות חברתית ואף אימוץ מערכת ניהול סביבתי מחמירה בתקן ISO14001.

הגישה האקולוגית של זהבי עצמון אל עיצוב הבית מתבטאת כך:

·         בחירה קפדנית של מוצרי עיצוב הבית

·         תכנון סביבתי ויעיל של אולמות תצוגה

·         שיפור איכות סביבת העבודה לעובדים

·         חינוך ארגוני לשמירה על הסביבה

·         דגש על מוצרים ונהלים לחיסכון במים ואנרגיה

·         מיחזור פסולת

·         שימוש בחומרים מתכלים

·         שיתופי פעולה עם מותגי עיצוב הבית המחויבים להגינות סביבתית.

כמו כן, זהבי עצמון משתפת פעולה עם עמותות וארגונים חברתיים, בדגש על מיחזור חומרים ופעילות סביבתית. סניף הדגל של זהבי עצמון נמצא ברחוב הלח"י בבני ברק ובהחלט מהווה מוקד עלייה לרגל לקוחות פרטיים ומסחריים. בנוסף, תוכלו ליהנות משפע מוצרי עיצוב הבית באולמות תצוגה בראשל"צ, חיפה, באר שבע. כל סניף כולל צוותים מקצועיים לייעוץ מותאם אישית. זהבי עצמון מפעילה מחלקות ייעודיות לקבלנים ואדריכלים לפרויקטי עיצוב הבית בכל קנה מידה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות