קטלוג מוצרים כיור שירותים

כיור שירותים

על הכיור בשירותים להיות פרקטי מאוד ונוח לשימוש. חשוב להבדיל בין כיורים לחלל הכולל שירותים בלבד ובין כיור המותקן בחלל הכולל שירותים לצד אזור רחצה. בכל אחד מהחללים הבחירה עשויה להיות שונה. כשמדובר בחלל הכולל רק שירותים, לרוב יהיה מדובר בחלל קטן ואז רוב הסיכויים שהכיור התלוי יהיה האופציה הנכונה והמתאימה ביותר, וגודלו יהיה קטן גם בשל העובדה שמדובר בכיור לנטילת ידיים בלבד . אם מדובר בחלל שמשמש גם חדר רחצה, הכיור ישמש בנוסף לרחיצת פנים וצחצוח שיניים, אז על הכיור להיות רחב יותר ונוח לשימוש מולטיפונקציונאלי.

קולקציות מרהיבות לשירותי האורחים

אין כמו חלל השירותים כדי להתפרע ולממש את הפנטזיות. חלל מושקע, עושה את הרושם הנכון. מדובר בחלל קטן ברוב המקרים כך שגם אם בחרתם חומרים יקרים, לא מדובר בהוצאה גדולה, וזה כולל גם את הכיור. בשירותי האורחים כל פריט הוא פיס – המתקן לנייר הטואלט שהבאתם איתכם מהטיול האחרון, ריצוף מיוחד, ברז שנראה כתכשיט וכמובן כיור, שישלים את המראה. קולקציית הכיורים לחלל שירותי האורחים, בזהבי עצמון היא לא פחות ממרגשת. עושר של צבעים, צורות וגדלים, יעמיד בפניכם אין סוף אפשרויות.

כיורים לשירותי ילדים

אם הבית שלכן הוא בית עם ילדים קטנים קרוב לוודאי שלפחות אחד מחדרי השירותים מוקדש להם. ילדים קטנים נוטים ליפול בקלות או להחליק ולכן כשמדובר בכיור לחדר השירותים של הילדים חשוב שהוא יהיה עם סף שאינו חד ובגודל מתאים – לא קטן מדי וגם לא כיור עצום ממדים. ישנם פרמטרים לבחירה שכזאת ומומלץ מאוד להתייעץ עם מומחי זהבי עצמון בבחירת כיור שיהיה מדויק ויתאים לצורכי הילדים שלכם.