קטלוג מוצרים כיור תחתון

כיור תחתון

השאלה באיזה כיור לבחור כמו במקרים רבים אחרים משלבת אספקט עיצובי ופונקציונאלי. כיור תחתון הוא כיור המותקן מתחת לפני השטח של המשטח המקיף את הכיור. יתרונות ההתקנה הזאת הם בעיקר ניצול השטח באופן מקסימאלי. באופן הזה גודל משטח הכיור מגיע למקסימום וזה אומר תוספת של סנטימטרים חשובים. משטח הכיור הוא מקום להניח עליו אבזור כמו הכוס למברשות השיניים, סבוניה לידיים, מוצרי טיפוח ולכן כל סמנטימטר נוסף שניתן לקבל לצורך כך, חשוב, ואת זה מאפשרת ההתקנה התחתונה.
מגוון צורות
ההתקנה התחתונה מתאימה למרבית הכיורים. אין הגבלה מבחינת הצורה. תוכלו לבצע התקנה תחתונה לכיור מרובע, מלבני, עגול או אובלי. בהתאם לצורת הכיור, ייקבע החור במשטח שיונח עליו. משטח הכיור יכול להיות מעץ, שיש, אבן קיסר או חומרים נוספים. בכל אחד מהמקרים המראה שיתקבל הוא מעט שונה ואלו ניואנסים שיש לתת עליהם את הדעת במטרה לדייק את הבחירות שלכם, כך שיתאימו באופן אופטימלי לפרויקט.
לאן מתאים הכיור התחתון
כיור תחתון מקובל במטבח, בחללי הרחצה, בשירותי האורחים וגם כשמדובר במטבחי חוץ. מעבר לעובדה שמדובר בטעם אישי, כשמדובר בחללים קטנים במיוחד, כמו שירותי אורחים או חלל שירותים אחר בבית בעל אילוצי גודל, או כשמדובר במטבחון קטן שמתוכנן בחלק מהפעמים בבתי מידות המציעים אזור אירוח, כיור תחתון יהיה בגדר פתרון מצוין.