קטלוג מוצרים כיור תלוי

כיור תלוי

הכיור התלוי מאפשר מראה צף. כשמדובר בחללי רחצה קטנים הכיור התלוי יסייע ביצירת המראה המאוורר. במקום לשים תחתיו ארון שירות, ניתן להסתפק במדף דקורטיבי להניח עליו מגבות או גלילי נייר טואלט. עם זאת הכיור התלוי אינו מיועד לחדרי שירותים קטנים בלבד. לכיור התלוי מסר עיצובי. הוא יתאים למי שמבקש ליצור מראה מינימליסטי, עכשווי, המטיף למראה מאוורר, חף מקישוטיות ומעומס מיותר. קולקציית הכיורים התלויים בזהבי עצמון כוללת כיורים מלבניים המחדדים עוד יותר את הסגנון המינימליסטי ואף יתאימו לסגנון הזן היפני, לצד אלו, כוללת הקולציה גם כיוריים תלויים במראה מעוגל או אובלי, המייצרים מראה סטנדרטי יותר.

האם כיור תלוי מתאים לפרויקט שלכם

התאמת הכיור לפרויקט תלויה באילוצים שמציב המקום ובטעמכם האישי. המומחים בזהבי עצמון יפגשו אתכם באולמות התצוגה ויסייעו לכם לבחור בפתרון המתאים לכם. אם אתם מאוהבי המראה הנקי, כיור תלוי בהחלט יהיה בחירה לגיטימית ונכונה עבורכם. אם חלל הרחצה אליו מיועד הכיור הוא חלל צר או קטן באופן יחסי, הכיור התלוי יאפשר לכם לזכות בשטח פנוי נוסף ובמראה מאוורר.

איכות הכיורים ורמה פונקציונאלית

חשוב לבחור כיור איכותי ופונקציונאלי. שני הפרמטרים הללו יבטיחו שימוש נוח ולאורך זמן. מותגי האיכות האירופאיים משקיעים את מירב המשאבים במחקר ופיתוח והמוצרים מפותחים ומיוצרים תחת תקנים מחמירים ביותר המבטיחים רמת איכות גבוהה. כך גם מבחינה פונקציונאלית. אל תבחרו רק על בסיס מראה. השיקול הפונקציונאלי הוא שיקול מכריע. המשמעות של כיור תלוי בתוך חלל קטן, לדוגמה, היא קריטית להתנהלות בתוך החלל.