קטלוג מוצרים כלים סניטריים

אסלות ומיכלי הדחה (ניאגרה) הם עולם ומלואו. עוד לפני השאלה שתקבע אילו אסלה ומיכל הדחה מתאימים לכם, חשוב להבין שמדובר בצמד שלא ניתן להפרדה. האסלה ומיכל ההדחה הולכים יחד וחייבת להיווצר התאמה ביניהם.

חוויית משתמש בלתי מתפשרת

בזהבי עצמון קולקציות רחבות ועשירות המציעות אסלות וניאגרות בטווח רחב מאוד של דגמים וסגנונות. מוצר הדגל בקטגוריית האסלות ומיכלי ההדחה הוא TOTO מותג יפני, מעוצב למשעי ומייצר חוויית משתמש נדירה של נוחות ונגישות. כל קולקציית האסלות ומיכלי ההדחה בזהבי עצמון מאופיינות ברמה ארגונומית גבוהה. חדר השירותים משמש את דיירי הבית על בסיס יומי ולכן מושם דגש רב על בחירה באסלות ומיכלי הדחה שיאפשרו ליהנות מהשימוש בהם זמן רב.

כל סוגי מיכלי ההדחה והאסלות

אתם תבחרו באסלה ובמיכל ההדחה שמתאימים לכם. היועצים המקצועיים בזהבי עצמון יידעו להנחות אתכם ולהתאים לכם את המוצר המתאים, כנגזרת מאילוצי הפרויקט שלכם וכמובן- הטעם האישי. יש אסלות נמוכות, רחבות, אבליות או מרובעות. בעולם מיכלי ההדחה קיימים מיכלי הדחה תלויים, מונחים או סמויים. לכל סוג של אסלה ומיכל הדחה, מאפיינים ברורים. ברגע שתהיו חשופים למידע, ההחלטה לגבי אילו אסלה ומיכל הדחה המתאימים לכם, תהיה קלה ומדויקת.