קטלוג מוצרים מראה

מראה

קולקציית המראות בזהבי עצמון עשירה וחושפת מגוון רחב של סגנונות, צורות וחומרים, מעוררי השראה. המראה היא תוספת מלאת סטייל לחלל הרחצה. היא מתפקדת כאלמנט פונקציונאלי ובה בעת מהווה אלמנט דקורטיבי ודומיננטי בחלל. על בחירת המראה להתאים לשאר האלמנטים בחלל כך שיווצר בסופון של דבר מראה הרמוני ונעים לעין. קיימות מראות עגולות, מראות מאורכות, מראות צרות ורחבות, מראות המגיעות בזוגות ועוד ועוד.

עם מסגרת או בלעדיה

קולקציית המראות בזהבי עצמון משלבת בין מראות עם מסגרת ומראות ללא מסגרת. הבחירה היא בעיקר על בסיס הטעם האישי. המראות בזהבי עצמון הן מראות איכות כך שגם אם בחרתם מראה ללא מסגרת, תהיו בטוחים כי מראה זו אטומה לכניסת אדים ואין כל בעיה לבחור בה. המסגרת למראה תורמת מבחינה דקורטיבית. ישנן מסגרות למראה עם דופן עמוקה, מסגרות דקות ומסגרות עבות, מסגרות בגוונים כגון מסגרות שחורות, מטאליות, לבנות ועוד.

מראות איכות יעודיות

המראות בזהבי עצמון הן מראות איכות, המיועדות להתקנה בחללים רטובים. מראות אלו אטומות לחדירת אדים וחלק מהן מאובזרות בפיתוח ייחודי המאפשר להשאירן נקיות מאדים גם בשעה שחלל האמבט מתמלא אדים בעת הרחצה. כשמדובר במראות לחלל האמבט חשוב מאוד לבחור מראה ייעודית לחלל זה. בחירה שאינה מותאמת תתגלה במהרה כבחירה שלא תהיה נכונה עבורכם. מראה ייעודית היא מראה שתחזיק זמן רב.