לקראת קיץ 2016 דוגמאות האריחים הופכות ליותר מרגשות והרבה יותר נועזות, כאשר כל מי שרוצה לעדן מעט את ה"אמירה העיצובית" מוזמן לשחק בין הדוגמאות השונות. חופש המשחק ופריצת הגבולות בריצופים ובחיפויים מאפשרים יצירת חללים יוצאי דופן ומעוררי השתאות, בעיקר אם הופכים את האריחים ל"גיבורים" של עיצוב החלל. שינוי סדר העדיפויות הזה יוצר מראה מודרני בעל ניחוח אמנותי.

הדור החדש של האריחים אשר עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאפשר לכם לקבל כמעט כל אריח במגוון של מידות. בחלק מהסדרות ניתן למצוא אריחים גם במידה המרשימה של 3 מטר אורך על 1 מטר רוחב.

אריחי הגרניט פורצלן נוצרים בתהליך ייצור אקולוגי מיוחד ששומר לכל אורך תהליכי הייצור על תקנים ירוקים מחמירים, תוך שימוש במינימום האפשרי של חומרים "לא ידידותיים" ושל מים ואף ממזער פליטת חמצן דו פחמני.

מוזמנים להכיר את שחקני החיזוק החדשים שלנו –

סדרת Carpet

סדרת Carpet

סדרת אריחים מרהיבה בעלת מראה רטרו ספרדי. הקולקציה שמציגה חגיגה של גוונים וטקסטורות, כוללת גם אריחים גדולים יותר מהסטנדרט המקובל. מומלץ לשלב בין אריחים שצבעם עז או אריחים עם ציורים ססגוניים לבין האריחים החלקים והבהירים על מנת ליצור אזור מוגדר בתוך החללים הפתוחים.

גימורי הסדרה: מט

מידות הסדרה: 100×100, 50×100

לקולקציה המלאה: http://www.zahavi.co.il/series/12237/

סדרת Backstage

סדרת Backstage

קולקציית אריחים בסגנון איטלקי המציגה אריחים מודרניים במראה בטון שמעניק לכל חלל מראה אורבני מודרני. הקולקציה מגיעה בשלושה גוונים מרהיבים וגם במידות גדולות. סדרה זו מתאימה בעיקר לאלו שרוצים לשבץ מספר מועט של אריחים בשטיח האריחים המקורי.

גימורי הסדרה: מט

מידות הסדרה: 60X60, 75X150, 75X75

לקולקציה המלאה: http://www.zahavi.co.il/series/12238/

סדרת Passepartout

סדרת Passepartout

סדרת אריחים איטלקית במראה בטון "ווש" שלוקחת את המראה האורבני צעד אחד קדימה לכיוון סגנון ה"לופט" התעשייתי. הקולקציה כוללת אריחים במידות מגוונות.

גימורי הסדרה: מט

מידות הסדרה: 60X60, 7.5X60, 90X90

לקולקציה המלאה: http://www.zahavi.co.il/series/12244/

סדרת Terre

סדרת Terre

סדרת אריחי פורצלן ספרדית במראה 'טרקוטה' ובצורה מלבנית אשר "שוברת" את המסורת של אריחי טרקוטה בצורת ריבוע בלבד. האריחים השונים זה מזה במראם, מעניקים נגיעה חמה לחלל המעוצב. ליצירת אזור מוגדר ניתן להוסיף לסדרה זו אריחים בעלי גוון צבע בולט או אריחים עם ציורים ססגוניים.

גימורי הסדרה: מט, נגד החלקה R-10

מידות הסדרה: 24.9X100

לקולקציה המלאה: http://www.zahavi.co.il/series/12242/

סדרת Cementine

סדרת Cementine

סדרת אריחים שמספקת את הקסם והאלגנטיות של אפקט הווינטג'. הסדרה מציגה מיקס של אריחים באיורים מגוונים. ניתן למצוא בקולקציה גם אריחים משלימים בגוונים חלקים. שילוב זה מאפשר גמישות במשחק על הקו שבין המראה הנועז לבין סגנון מרוכך יותר.

גימורי הסדרה: מזוגג, מט, נגד החלקה R-10

מידות הסדרה: 20X20, 30X30, 31X31

לקולקציה המלאה: http://www.zahavi.co.il/series/12228/