קטלוג מוצרים פיית מילוי

פיית מילוי

פיית מילוי היא למעשה ברז, שתפקידו למלא מיכלים גדולים כמו לדוגמה אמבטיה. פיית מילוי היא אחד המוצרים הפונקציונאליים ביותר משום שמשמשת למגוון פעולות נוספות, פרט למילוי האמבטיה. פיית מילוי היא סוג של ברז עם פיה בעלת קוטר רחב המספקת כמו גדולה יחסית של מים. פיית מילוי משמשת גם לרחצת ילדים קטנים, כשהיא מהווה אלטרנטיבת ביניים שבין ראש טוש, שלעיתים עלול להיות גדול ומפחיד ובין ברז הכיור, שהוא קטן מדי. פיית המילוי מאפשרת רחצה נעימה לפעוטות ולילדים קטנים.

מגוון פיות מילוי איכותיות

על פיית המלוי להיות איכותית כך שתספק זרם מים עשיר, אחיד ובעל מגע נעים עם הגוף. פיית מילוי איכותית היא פיה המתוכננת באופן ארגונומי המאפשר יציאה איכותית של המים.

מיקום פיות המילוי

המיקום השכיח ביותר של פיית המילוי הוא ביחידות אמבט, מתחת לראש הטוש. עם זאת ניתן לקבוע פיות מלוי גם כשמדובר בכיורים. פיית מילוי לכיורים נראית כברז קבוע היוצא מהקיר, ללא יחידות נשלפות וללא יכולת להזיזו לצדדים, בדומה לאופציה המוכרת מיחידות האמבט.
קולקציית פיות המילוי בזהבי עצמון מחדדת קו אסתטי מובחן – פיות מילוי בקווים ישרים לצד פיות מילוי בקווים מעוגלים, בשלל גימורים מגימורים קלאסיים מבריקים ועד גימורים מוברשים, מתוחכמים בעלי מראהנ יוקרתי יותר.