קטלוג מוצרים פרקט

סוגי פרקט

סוגי פרקט

פרקט הוא עולם ומלואו והבחירה קשה. יש המון דגמים, קשת רחבה של גוונים וסוגי חומר שונים – קיימים אריחי פרקט מעץ טבעי לצד פרקט למינציה. הפרקט מייצר שינוי מהיר מאוד בבית ללא כל צורך לשבור קירות או לגרום ללכלוך רב ולכן הוא נחשב לאחד המוצרים המבוקשים ביותר. קשה למצוא כיום בית ללא פרקט. מי שלא השתמש בו לריצוף חלל המגורים, וודאי ריצף בו את חדר העבודה או את אחד מחדרי הילדים. מדובר במוצר שנמצא היום ברוב הבתים בישראל ובזהבי עצמון ממתינה לכם קולקציה רחבה מאוד של מגוון סוגי פרקט איכותיים, שיסייעו לכם לעשות את השינוי.

קו אסתטי ורמה פרקטית

הפרקט מייצר רמה פרקטית גבוהה. ראשית המגע עמו נעים ומבודד. ניתן לשבת עליו גם בימות החורף ללא שטיח, והתחושה תהיה נעימה. קל מאוד לנקות אותו והמראה החדש והמעוצב שלו נשמר לאורך זמן רב.

מגוון סוגי פרקט

השאלה איזה פרקט לבחור –האם פרקט עץ או למינציה? פרקט העץ הטבעי הוא פרקט בעל מראה כובש שקשה להישאר אדישים למולו, אך יש לקחת בחשבון שייראו עליו את סימני הזמן. אוהבי הפרקט הטבעי, רק מחכים שסימנים אלו ייראו, משום שמבחינתם זה כל הקסם. פרקט הלמיניציה הוא פרקט שרק השכבה העליונה שלו היא במראה עץ. הקולקציות המתקדמות של פרקט הלמינציה מייצרות פרקטים במראה של עץ טבעי אותנטי שקשה מאוד לעמוד על ההבדלים בינו ובין פרקט עץ טבעי. פרקט זה יישמור תמיד על מראה נקי ללא כל סימן עליו. עליכם לבדוק עם עצמכם לאיזה כיוון אתם נוטים. הבחירה במקרה הזה תהיה בעיקר על בסיס הטעם האישי.