קטלוג מוצרים שיש ומדרגות

לצד קולקציות חומר שמחקות את המראה הטבעי, קיימות בזהבי עצמון קולקציות חומרים טבעיים השמורה למי שמחובר בנימיו למראה הכובש של טבע פראי. השיש הוא מהחומרים המבוקשים ביותר ולכן באולמות התצוגה של זהבי עצמון תפגשו במגוון עשיר של לוחות שיש בדוגמאות שונות. השיש נועד לריצוף וחיפוי, ולצד אלו אדריכלים רבים בוחרים בו כדי לבנות או לחפות באמצעותו את גרם המדרגות בתוך הבית ואת המדרגות המובילות אל הכניסה אליו, מבחוץ.

כך תתאימו שיש לסגנון הבית

קולקציות השיש בזהבי עצמון עשירות ומאפשרות להתאימן לסגנונות עיצוב רבים. שיש בהיר עם גידים אפרפרים, לדוגמה, יתאים להשתלב בחלל כפרי וגם בחלל מינימליסטי. החומרים שמסביבי לשיש ישפיעו על השילוב שלו בחלל ועל המסר העיצובי שלו – גרם מדרגות בו המדרגות עשויות שיש בהיר עם גידים אפרפרים, שהמעקה שלו עשוי ברזל שחור בקווים ישרים, יקח את המראה לסגנון מינימליסטי יותר, מצד שני אם במקום מעקה הברזל יהיה מעקה עץ מעוגל ומאסיבי, השיש יקבל אופי מעט כפרי יותר. זוהי רק דוגמה אחת, ויש כמובן עוד רבות נוספות. חשוב להסביר ליועץ המקצועי באיזה סגנון הבית שלכם וההתאמה של השיש תהיה באופן הזה מדויקת יותר.

שיש טבעי

החומרים הטבעיים ובראשם השיש, הם בעלי קסם מיוחד. כל פלטת חומר שונה מקודמתה. החומר הטבעי מאפשר לראות עליו את סימני הזמן ובכך ייחודו הרב. השיש הטבעי מגיע במבחר גוונים – מפלטות שיש בהירות ועד פלטות בגוונים חמים וגידים במראות מסעירים. מי שאוהב את החומר הטבעי, ייכנס בזהבי עצמון לעולם שכולו חומר והשראה.