זהבי עצמון שמחה להציג בפניכם את קולקציית הבוטיק CANDY בעלת גווני הפסטל האופטימיים. הקולקציה מיוצרת ע"י החברה האיטלקית Brix, בעלת מוניטין מעולה של איכות וחדשנות שמשתלבות היטב עם קו העיצוב העכשווי.

משחק בין הגוונים

משחק בין הגוונים

סדרת CANDY  מאפשרת יצירת פאזל עיצובי באמצעות משחק בין מספר גוונים רכים של פסטל.

גווני הסדרה הרעננים והחדשניים (שימו לב במיוחד לגוון המנטה) והרכות של הפסטל מאפשרים לשלב את האריחים עם סגנונות עיצוב שונים, בלי לפגוע באלמנט העיצוב המרכזי. סדרת CANDY   מצליחה להכניס את טרנד 'צבעי הפסטל' לתוך עיצוב הבית, ובו בזמן היא אינה גולשת לתוך עולמות ה'קיטש'.

גימור הסדרה: מבריק. מידות הסדרה: 30 על 7.5 ס"מ.

טרנד צבעי הפסטל

בכתבה שהתפרסמה YNET בנוגע לטרנדים בעיצוב לשנת 2015 ממליץ מעצב הפנים יפרח בן צבי, על אפשרות עיצוב מעניינת: "צבעי פסטל רכים מהווים פלטפורמה מצוינת לצבע אפור, שמנת או אבן – לצד צבעים חזקים בכיכובם של החרדל, כחול עשיר וורוד…".

עוד באותה כתבה אומרת אורנית בכור ליבנה, מנהלת תחום אדריכלים והשראה בחב' נירלט: "אפשר לראות את המגמה הפסטלית בכל מקום – באקססוריז, בכריות הנוי, בכלי הבישול, בדקורציה משלימה. זו קבוצה מעודנת שיכולה להוסיף רוך וחמימות לכל חלל".

התאמת קולקציית CANDY  לסגנון העיצוב

על מנת שקולקציית CANDY תתאים במלואה לסגנון העיצוב של החלל, חשוב לקחת בחשבון את סוג וסגנון הריהוט והפריטים המשלימים באותו חלל. אמנם לא חייבת להיות המשכיות סגנונית, אך גם כאשר אתם מתכננים ליצור מקטע מנוגד – חשוב שהניגוד לא יהיה זר לחלוטין לסגנון העיצוב. כך תוכלו ליצור תוצאה מרהיבה על ידי חיפוי של קיר אחד בלבד. קולקציית CANDY מתאימה במיוחד למטבח, לאזור פינת האוכל, או לחיפוי חדר האמבטיה.

אתם מוזמנים לצפות בקולקציית ה-CANDYובקולקציות חיפויים נוספות ועדכניות בלינק הבא:

http://www.zahavi.co.il/series/12203/