מוזמנים לגלות את כיורי הבטון המעודנים של המותג PEZZI מבית SH DESIGN

בעולם עיצוב הפנים, לפעמים דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שמשפיעים בצורה העוצמתית ביותר על מראה החלל. כשתראו את קולקציית כיורי הבטון במידות קטנות, תבינו מיד על מה כל המהומה.

 

כיורי הבטון המעודנים של המותג PEZZI מבית SH DESIGN

אמנם הגודל הוא מיניאטורי בהשוואה לכיורי הבטון שהתרגלנו אליהם, אבל אין שום דבר קטן ביצירתיות שנשפכת מהקולקציה הזו. העיצובים המודרניים והמינימליסטיים משקפים אחד לאחד את הטרנדים האורבניים של היום.

כל כיור מספר סיפור, שהופך את הכיור – מסתם כיור – ליצירת אומנות שמשתלבת בכל חלל.

כל פריט מעוצב בדייקנות, מה שמבטיח לא רק אסתטיקה מרגשת אלא גם איכות לאורך זמן.

"השנה, לאחר שחקרנו היטב את הטרנדים הנוכחיים ואת הטרנדיים העתידיים, החלטנו ללכת על הנישה של כיורים קטנים. אין לנו ספק שכיורים במידות קטנות הם הבאזז הגדול הבא. הטרנד הזה מושפע מבתי מלון יוקרתיים ברחבי העולם ומעולם המסעדנות המשגשג. אומר בן סהר, בעל הזיכיון הבלעדי לייבוא פריטים מהמותגים האירופאיים SH Design ו-PEZZI. בן סהר מוסיף ש:"המחקרים שעשינו העלו נתון מעניין נוסף – אף על פי שהולך וגובר הביקוש לכיורים במידות של 40 על 25 ס"מ ובעומק של 28 ס"מ, יצרנים רבים לא רוצים את 'כאב הראש' שכרוך בכך. אנחנו לקחנו בשמחה את האתגר הזה משום שאנחנו יודעים שכל הפריטים שאנחנו מייבאים מסין ומחברות ספרדיות הם ברמה הגבוהה ביותר."

ואכן שמה של SH Design יצא למרחוק בזכות הבחירה המוקפדת בכל פריט ופריט, והדאגה לאיזון מושלם בין יופי לפונקציונאליות. החברה ידועה בבחירה בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כך שכל כיור בטון שומר על יופיו ומחזיק מעמד לאורך זמן.

"בחרנו לעבוד ספציפית עם המותג PEZZI משום שהוא מספק אמירה עיצובית צעירה, דינאמית ונועזת לצד איכות גבוהה ותוך הקפדה על מחירים נגישים," טוען בן סהר. "הידיעה כי המותג PEZZI הוא חלק אינטגרלי מבית SH DESIGN היא תעודת ביטוח עבור הלקוחות – לא רק מבחינת המוצרים עצמם, אלא גם מבחינת השירות המסור."

SH DESIGN בכלל והמותג PEZZI בפרט מציעים חלופות איכותיות ומקוריות למלאי הקיים בשוק. הניסיון הרב שיש לחברה מאפשר להם לזהות, לפני כולם, את הטרנדים הבוערים ביותר בתחום העיצוב ולספק את הפתרונות היפים ביותר.

כיורי הבטון המעודנים של המותג PEZZI מבית SH DESIGN

"כל המוצרים המיובאים עוברים תהליכי בקרה קפדניים ועומדים בתקנים האירופיים המחמירים ביותר. החברה מביאה לישראל סטנדרטים שאין כדוגמתם בתחום בקרת האיכות. בחרנו להיות זכיינים של SH DESIGN משום שהם תמיד מפתיעים עם קולקציית מוצרים שקולעת לסגנון העיצוב העכשווי, שמשתנה ללא הרף, והם תמיד  מעודכנים בכל הטרנדים בסצנת העיצוב העולמית." בן סהר מסכם.

וכן הגיע הזמן להיפרד גם מהגוונים הסטנדרטיים – קולקציית כיורי הבטון החדשה של המותג PEZZI מגיעה במגוון של צבעים אופנתיים, שנבחרו על ידי צוות מומחי עיצוב שהאצבעות שלהם תמיד על הדופק בנוגע לטרנדים האחרונים.

בעולם המהיר של היום, לרוב הדברים הקטנים הם הבולטים ביותר. שיתוף הפעולה בין המותג PEZZI מבית SH DESIGN לבין חברת זהבי עצמון, מאפשר גם לכם ליהנות מכיורי בטון שהם יותר מסתם מתקנים פונקציונליים; הם שילוב של טרנדיות, פונקציונאליות ואמירה עיצובית. והם מושלמים לאלו שמחפשים הצהרה עיצובית שהיא גם מודרנית וגם אלגנטית.

קולקציית כיורי הבטון החדשה של המותג PEZZI מגיעה במגוון של צבעים אופנתיים