קולקציית אריחי ה-LOG, בבלעדיות זהבי עצמון, מציגה עיצוב חדשני של אריחים, בהשראת התבנית המופלאה של בולי העץ העגולים. החיבור של אריח לאריח הופך ליצירה שהיא כל כולה אלגנטיות אסתטית שנוגעת ברגש.

הקסם הייחודי של אריחי ה-LOG, נובע מהשילוב בין התחושה של בולי העץ העוטפים בקתה חורפית רומנטית לבין האסתטיקה המודרנית של ימינו. הטקסטורה הייחודית, המורכבת, המורגשת והמרגשת מוטמעת לתוך ה-LOG בצורה חדשנית שלא נראתה כמותה. ממש כמו קליפת העץ, גם לאריחי ה-LOG טקסטורה מחורצת, ייחודית ולא אחידה.

קולקציית LOG אומנם שואבת את השארתה מטכניקת הנגרות המסורתית הקפדנית של בולי העץ, אך ללא היסוס היא מאמצת את החדשנות, כך שהיופי הטבעי והעשיר של העץ משתלב באורח החיים המודרני.
עם תשומת לב אינטנסיבית לפרטים ונאמנות מוחלטת לאופי הייחודי של העץ הטבעי – החלק המעוגל בכל אריח מדמה את טכניקת החריטה בעץ, שבה השתמשו, דורות על גבי דורות של חרטי עץ, המומחים בחריטות יפייפות של צורות גיאומטריות. המראה המעוקל מעניק לאריחים נדבך של יופי המושך אליו את תשומת הלב ומעניק עניין רב לכל חלל.

ביטוי נוסף לתשומת הלב הקפדנית לפרטים ניתן למצוא בגימור של כל אריח, המדמה את החיתוך הזוויתי והמדויק, שהוא חלק בלתי נפרד מתהליך כריתה נקייה של העץ בזווית הנפילה הנכונה. בכל אריח ואריח ניכרות המחשבה והמחויבות הגדולה שהושקעו בעיצוב קולקציית האריחים, ואלו בתורן באות לידי ביטוי בעניין המתוחכם שהקולקציה מעניקה לחלל. והתוצאה הסופית – עיצוב מדויק ואלגנטי.

הטקסטורה העדינה המדמה את הקווקווים של בולי העץ, מפרידה ומייחדת את אריחי ה-LOG מכל אריח אחר. היא מוסיפה נדבך על גבי נדבך של רגשות מתוחכמים היוצרים חוויה סנסורית שנוגעת עמוק יותר.

את הקסם הזה יצר במומחיות רבה המעצב הצרפתי אלכסנדר טוגה שעבד לצידם של מעצבים מפורסמים ומוכשרים רבים. ניסיונו העשיר מתבטא במגוון רחב של תחומים – מעולם הריהוט, לעולם עיצובי היוקרה ואפילו לתחום הטכנולוגיה והרפואה. העקרון שמנחה את המעצב הצרפתי הוא שכל רעיון שהופך לעיצוב, בכל תחום, חייב לכלול פונקציונאליות ונוחות. עקרון זה עומד לצד עקרון חשוב נוסף – עיקרון הקיימות ושמירה על איכות הסביבה, המתבטא בבחירת חומרים אחראית וחכמה.

שילוב עקרונות אלו, מיומנות אדירה, תשומת לב לפרטים והשראה מהטבע – יוצר מחווה מודרנית ומרגשת לקסם והיופי שבטבע, תוך שמירה על האסתטיקה המודרנית של ימינו.