על הברזים הכי טרנדיים וגם רעיונות לשילוב ברזים בסטייל של חדר הרחצה

המהפך בעולם הברזים בשנים האחרונות הוא מהמעניינים בעולם העיצוב. בתחילת דרכו, הברז היה פריט פונקציונלי פשוט שאף אחד מאיתנו לא הקדיש לו תשומת לב – מעין ברווזון מכוער. אך בשנים האחרונות התגלה היופי והקסם של הברזים והם נחשבים ליהלום שבכתר עיצוב חדרי הרחצה.

באמצעות משחקים עם צורות מיוחדות, עיצובים מעניינים ואלגנטיים, הברווזון המכוער שלנו הפך לברבור יפיפה שאי אפשר להוריד ממנו את העיניים…

הטרנדים החמים ביותר בעולם הברזים

גימור שחור מט

הם מודרניים, נותנים קונטרה מרשימה למשטחי השיש והכיורים הבהירים, ומוסיפים נגיעה של אלגנטיות, תחכום ויוקרה לכל חלל – הכירו את הברזים בגוון שחור מט. השחור מט משתלב נהדר בברזים הדקיקים בעיצובים מינימליסטים ומודרניים… ובזכות העל זמניות של הצבע השחור נראה שהם ימשיכו ללוות אותנו במשך תקופה ארוכה.

שחור מט

זהב מוברש

אם אתם רוצים להרגיש בחופשה בלתי פוסקת במלון חמישה כוכבים, ברזים בגוון זהב מוברש הם התשובה שלכם. בזכות העיצובים המודרניים, הזהב המוברש מעניק תחושת יוקרה (בעיקר בשילוב כיורים משיש), לצד אלגנטיות עדכנית, כך שהוא לא מעמיס על העיצוב אלא ואפילו מאיר ומאוורר את החלל.

ברז אלגנטי מוזהב

ברזים חכמים

הטכנולוגיה שנמצאת בכל תחום בחיים שלנו, הגיעה גם לעולם הברזים… אתם בוודאי מכירים את הברזים הפועלים ללא מגע יד, אבל האם שמעתם על הפעלה קולית?

ברזים אלה מאפשרים דיוק רב יותר בזמני הפתיחה והסגירה של הברז וגם שליטה מדויקת על הטמפרטורה והעוצמה. בנוסף, ברזים חכמים רבים מגיעים עם מערכת ניטור מים המקטינה את צריכת המים ומאפשרת לנו לתרום עוד תרומה קטנה לשמירה על כדור הארץ.

וינטג' ורטרו

לכל מי שחייב רטרו בחייו, יש לנו חדשות טובות, ברזי הווינטג' חזרו ובגדול!

ברזים אלו שמגיעים עם ידיות צלב מסורתיות, גימורים קלאסיים של ניקל מבריק או ברנוזה מושחרת, מעניקים קסם רב למטבחים וחדרי רחצה. ועד כמה שזה נשמע מפתיע, אפשר ורצוי לשלב אותם בחדרי רחצה בסגנון מודרני.

וינטז׳ ורטרו

טיפים לעיצוב ושילוב ברזים בחדר הרחצה

אם הטרנדים המגניבים האלה מזרימים אתכם להתחדש בברזים בחדר הרחצה, אל תצאו למסע הקניות בלי לקרוא את הטיפים שלנו:

הכיור – חברו הטוב ביותר של הברז

כשחושבים על עיצוב ושילוב ברזים בחדר רחצה, חייבים להביא בחשבון את סגנון העיצוב ואת הגודל של הכיור – בכל זאת האחד לא יכול להסתדר בלי השני. לדוגמה לכיור עמוק בסגנון חווה (farmhouse) נתאים ברז עגול בפלטת צבעים חמימה של חום, גוונים כהים של זהב, או שחור. ול'כיור מונח' נתאים ברז מינימליסטי בגימור חלק, עם ידית אחת, פלטת צבעים ניטרלית וסגנון עיצוב מודרני.

התאמה לכיור

תנו לברז לזרוח

דווקא בשל גודלו הקטן יחסית, אפשר בהחלט לתת לו לזרוח ואף להפוך אותו לנקודת מוקד עיצובית.

אם העיצוב של חלל הרחצה כולו הוא רגוע ועדין, נסו להעז ולבחור ברז בעיצוב בולט ודומיננטי – ברגע שתתקינו אותו, תגלו שהוא יכול לחולל מהפך שלם במראה של חלל הרחצה. דרך מעולה נוספת להבליט את עיצוב הברז היא ניגודיות – על ידי משחק עם צבעים, טקסטורות או גימורים המנוגדים לעיצוב הברז.

שימו לב לפרופורציות

אחת הנקודות החשובות ביותר בשילוב נכון של ברז חדש בחדר הרחצה הוא האם הברז פרופורציונלי לכיור, ולחלל עצמו. אם הברז לא מתאים בגודלו לכיור, גם התמונה העיצובית השלמה תיפגע וגם המשתמשים ירגישו חוסר נוחות.

ההמלצה שלנו – לפני שאתם מגיעים לרכוש ברזים, צלמו את הכיור החדש או הישן או נסו לעשות הדמיה שתעזור לכם להבין את הפרופורציות. בנוסף, רשמו את מידות הכיור והתייעצו עם המוכר באולם התצוגה.

משחק עם ניגודיות

התאמה לסגנון העיצוב הקיים

מה יגרום לברז שלכם להרגיש יותר בנוח בביתו החדש מאשר חברים שהוא מכיר היטב ומסתדר איתם?

על ידי התאמת גימור הברז לידיות הארונות והמגירות של שידת הרחצה, או התאמת צבעי הברז לצבע הכיור או משטח השיש – הברז ישתלב בטבעיות גדולה יותר בעיצוב הקיים, יחמיא לו, ישדרג את החלל וידגיש את המסר העיצובי.

התאמה בין הברז לאקססוריז

אקססוריז

התאמת הברז לעיצוב הקיים היא לא הדרך היחידה לגרום לברז להשתלב בנוחות, אפשר גם לשלב אקססוריז פשוטים המתאימים ודומים לעיצוב הברז. כמו למשל, מתקני סבונים, צנצנות סבונים, מחזיק מגבות ועוד… הקפידו  שפלטת הצבעים והסגנון העיצובי של האקססוריז מהדהדים את עיצוב הברז.

כך, בהוצאה כספית קטנה, הברז ישתלב בעיצוב באופן טבעי ומחמיא לתוצאה הרמונית, מעניינת ועשירה בפרטים.

מוזמנים ללכת בעקבות הזרם אלינו לזהבי עצמון, ולשלב את הברבור היפיפה אצלכם בחדרי הרחצה.