קטלוג מוצרים כיור מטבח

כיור מטבח

כיור מטבח יחד עם הברז הצמוד אליו הם האלמנטים המרכזיים במטבח והם ישפיעו באופן ניכר על ההתנהלות שלכם באזור זה של הבית. כיור מטבח ארגונומי המתאים לצרכים, יקל עליכם באופן משמעותי וייעל את זמני ההכנה, הבישול וחיסול הארוחה. מאוד חשוב לבחור בחומר, בגודל ובצורת הכיור כך שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם. על כיור המטבח להיות בעל קו אסתטי ומעוצב, אך הרבה יותר חשוב במקרה הזה, לבחור בכיור מטבח פונקציונאלי ונכון עבורכם. מומחי זהבי עצמון מכירים היטב את מגמות השוק, את החידושים ואת הדגשים שיכולים לעזור לכם בבחירה.

מגוון חומרים

כיור מטבח הוא אלמנט שבא במגע עם חומרי ניקוי, שאריות לכלוך שחלקן חומציות ושומניות ולכן לחומר ממנו עשוי כיור המטבח משמעות רבה בבחירתו. ישנם כיורי קרמיקה, כיורי נירוסטה וממגוון חומרים סינטטיים. חשוב לוודא שהכיור שבחרתם עמיד בפני שריטות ובפני כתמים, וכן כזה שאינו רגיש לחומרי ניקוי פעילים.

שפע של דגמים

כיורי מטבח הם עולם ומלואו. מבחינת צורה, קיימים כיורים מלבניים וכיורים ריבועיים יותר. יש מערכת כיורים כפולה, המתאימה בעיקר למגזר הדתי, אם כי לא בהכרח. בשנים האחרונות נראית מערכת הכיורים הכפולה בעוד ועוד בתים. מערכת זו מקלה מאוד את ההתנהלות, במיוחד כשמדובר במשפחה רחבה, או משפחה שאוהבת לארח. ישנם כיורים עמוקים או רחבים במיוחד. ההתאמה היא על בסיס תכניות המטבח שלכם, אך מומלץ בתוך הנתונים הקיימים לבחור את כיור המטבח הרחב ביותר שניתן, שעדיין ייראה פרופורציונאלי ומתאים למראה המטבח כולו. כיור רחב מכיל יותר כלים, אינו צפוף ומאפשר מרחב פעולה. מבחינת אופן ההתקנה כיורי המטבח יכולים להיות מותקנים בהתקנה שטוחה, עליונה או חצי שקועה. מומחי זהבי עצמון שילוו אתכם בעת הבחירה, יעניקו לכם את מירב הפרטים הדרושים כדי לקבל את ההחלטה האופטימלית עבורכם.