האריחים האיטלקיים המסורתיים בתלבושת מודרנית במיוחד

בשנים האחרונות הקרמיקה האיטלקית חוזרת ובגדול – הודות לייצור הטכנולוגי החדשני שמצליח לשלב בין הקסם שנעוץ במסורת עבודת היד הנפלאה, לבין גימורים שמותאמים לאינטנסיביות של החיים המודרניים.

והתוצאה היא קולקציית La Fabbrica Ava, אריחים מרהיבים, לריצוף ולחיפוי, שהיופי והפונקציונליות שזורים זה בזה ליצירה מושלמת אחת. בין אם מדובר באריחים בממדים גדולים במיוחד או באריחים בעלי טקסטורות יוצאות דופן – המראה שהם מעניקים לחלל הוא תמיד עוצר נשימה.

קולקציית 3D SATIN

אי אפשר לעמוד ליד האריחים של קולקציית 3D SATIN בלי לרצות לגעת בהם. אפקט הרכות מתקבל באמצעות "גימור סאטן" שמעיר לחיים את המשטח. גימור הוורידים שמעטר בעדינות את האבן, מזכיר את האומנות התבליטים העתיקה. האריחים מציעים חיבור על זמני בין העבר, ההווה והעתיד לתחושה של מודרניות ששורשיה נטועים ביופיו של העבר, כך שכל חלל מביע אמירה עכשווית בנוגע לארכיטקטורה האדריכלית האיטלקית המרשימה.

3d-satin

 

קולקציית NOBLE STONE

האריחים מקולקציית NOBLE STONE הצלחו ללכוד את יופייה של אבן הגיר המשובחת ביותר, שהעולם ראה אי פעם. באריחים אלו אפשר להבחין בבירור במרקם, בצבעים ובשאר הניואנסים המרגשים המצויים בטבע, כמו ה'לבן החם' של צוק באמצע המדבר, השנהב האינטנסיבי של טרסות האבן בטורקיה, והמרקם המחוספס-עדין של מערות ווירג'יניה המפורסמות. בכל אחד מהאריחים, בעלי הצבעוניות המרהיבה והטקסטורות הקטיפתיות, יש תחושה של חיבור עם עוצמתו של הטבע.

noble-stone

 

קולקציית BOLGHERI STONE

לאלו שרוצים להכניס את הגבעות של טוסקנה לתוך ביתם – אריחי BOLGHERI STONE יהדהו את הגבעות הרומנטיות המכוסות בשטיח ירוק של כרמיי היין. הקולקציה המרגשת הזו שואבת השראה מהאבן הנדירה והייחודית שנחצבה מתוך הגבעות הירוקות שבתוכן מסתתרת מתכת נדירה. התבוננות במשטחים נותנת תחושה של 'ערוצי מתכת' או ענפים של גפן שיוצרים מראה יוקרתי וייחודי. הסדרה מגיעה ב-4 צבעים: טבעי, שנאמן לאבן שהיא מקור ההשראה – וגם בז', לבן ומרווה. כל הגוונים משמרים ומעצימים את האסתטיקה החומרית של האבן.

bolgheri-stone

 

קולקציית LE MALTE

אריחי LE MALTE הם הפירוש האסתטי והמודרני ביותר למסורת האיטלקית. השילוב בין גוונים מוצקים, ופורמטים גדולים במיוחד לבין מרקם רך ומסתורי, יוצר המשכיות ויזואלית מאווררת במיוחד. הסדרה מאופיינת במגוון צבעים עדינים ופסטליים, גוונים ניטרליים ורמזים של ירוק וכחול, שמשתלבים נהדר עם קולקציות אחרות בסדרה. אריחים אלו הופכים לקנבס לפתרונות יצירתיים שונים, המאפשרים לעצב מחדש חללי מגורים עם מגע מינימליסטי ועכשווי אך מעודן ומתוחכם.

le-malte

 

קולקציית UP

בקולקציית UP האור הופך לאפקטים גיאומטריים מרהיבים. באמצעות משחקי אור וצל על 'בלטים' ו'שקעים' מתקבלת פלסטיות פיסולית בלתי צפויה. גימורי המט מול המבריק על פני שבעת גווני הבסיס, מדגישים את חשיבותו של האור ביצירת סגנון עיצוב בלתי נשכח. השילוב היצירתי מעניק לכל חלל מראה ייחודי, מעודן ואלגנטי. כמו משב רוח רענן אחרי שהשרב נשבר.

up

 

קולקציית HONEY WOOD

Honey Wood, סדרת אריחים שמהדהדת את כלי החרס מפורצלן, מצליחה להעביר ברכות את עוצמת הטבע. הניואנסים הרעננים האופייניים לעץ טרי שנוסר זה עתה, חושפים את ההיבטים האותנטיים ביותר של החומר. לסדרה גוון חם יחיד של דבש ולא סתם דבש אלא ה- Honey Wood בעל התחושה החמימה והממריצה שרק עץ אמיתי יכול לבטא. זו  סדרה נפלאה לכל אלו שרוצים להרגיש את החיבור לטבע, בלי לוותר על סגנון עיצוב מודרני.

honey-wood

מוזמנים לאולמות התצוגה של זהבי עצמון להתרשם במו עיניכם מהתעוררות לתחייה של המסורת האיטלקית…