קולקציית LAYERS  של חברת Caesar  האיטלקית

קולקציית LAYERS  של חברת Caesar  האיטלקית נולדה מתוך החיפוש אחר מענה עיצובי שיידבר לא רק אל חוש הראייה אלא גם אל הצורך האנושי לגעת ולהרגיש את החומר. אמנם לאפקט הוויזואלי של האריחים יש תפקיד עקרי ביצירת האווירה המתאימה, אך הליטוף – התחושה של החומר בקצות האצבעות – יוצרים עולם קונספטואלי חדש.

אריחים

התחושה הסיבית הרכה של הבד בשילוב הכוח של הפורצלן מעניקים לאריחים מראה של עבודת יד מורכבת. קולקציית LAYERS  שממזגת בין אסתטיקה ורגישות לבין חדשנות טכנולוגית, מדגימה שוב שכאשר עולמות העיצוב מאמצים לתוכם טכנולוגיה מתקדמת אנחנו יכולים ליצור חוויות חדשות.

אריחים

הקולקציה שואבת את השראתה מן הרכות שבה הבד עוטף את הגוף. באמצעות שינויי הטקסטורה העדינים והזרימה הגלית של החומר שמרגיש כמו רקמה או תחרה, המרקם הייחודי של האריחים תופס את קרני האור והאריחים מנצנצים כמו עלים שטיפות טל זעירות מקשטות אותם.

אריחים

קולקצייתLAYERS  מכניסה עוד נדבך מרגש, לעולם אריחי התלת-ממד. ממד ה"תחושה" פותח בפני האדריכלים והמעצבים אפשרויות עיצוב מלהיבות. הקולקציה שמתכתבת עם עולם האפנה, מכניסה לתוך עיצוב הפנים את הלוק האצילי שתמיד נשאר רלוונטי ופותחת את הגדרת היופי לפירושים חדשים.

אריחים

הניגודיות בין עוצמת הגרניט פורצלן לבין הרכות והעדינות של הטקסטורה משאירים את חותמם לאורך זמן רב גם בבתים פרטיים וגם בפרויקטים מסחריים.

אריחים

אריחים

סדרת LAYERS  זמינה במידות 120X120 ס"מ ו-60X60 ס"מ.

אריחים

אריחים

אריחים

לקולקציה המלאה