השילוב בין שחור וזהב היה נחשק ונערץ עוד בימי מצרים העתיקה, קונסטנטינופול ורומא. זהו אחד הצמדים הנצחיים ביותר, היוצרים דרמה באלגנטיות יוקרתית, מביעים יופי על זמני ומתאימים לא רק לארמונות מלכים אלא גם לעיצוב מודרני עכשווי

אריחי Galaxia בשחור מלוטש. ריצוף 120, חיפוי 30

הוא אלגנטי, יוקרתי, זוהר, נצחי, שופע גלאם, מלכותי, אצילי, עשיר, קצרה היריעה מלתאר את השילוב בין שחור וזהב ואפשר להמשיך עוד ועוד. כמובן שלפרעונים ולקיסרים הרומאים היה הרבה זהב אמתי באמתחתם לשימוש בכל הנוגע לעיצוב הפנים. מבחינתנו, אריחים, פסיפסים, צבע, טפטים ואביזרים מבצעים את העבודה בצורה מרשימה לא פחות. קיימים מעט שילובי צבעים המשפיעים ונפוצים כשחור וצהוב, אך כשמחליפים את גווני הצהוב עם הקסם המסנוור של הזהב, האפקט משתנה ועולה לרמה חדשה לחלוטין.

אריחי Galaxia בשחור מלוטש. חיפוי 60X120

אריחי Galaxia בשחור מלוטש. חיפוי 60X120

הניגודיות בזהב ושחור יוצרת עידון, יופי נצחי והאדרת השפע. זהו צמד שניתן להשתמש בו במגוון סגנונות החל מהמלכותי, דרך הרומנטי, הוינטאג' הכפרי והוויקטוריאני ועד לעכשווי הנקי ולתעשייתי. זהו אחד הצמדים הנצחיים ביותר היוצרים דרמה וקיימות דרכים להפוך אותו למודרני. בתחום האופנה מעצבי- על המוכרים לכולנו הפכו את השחור והזהב לסימן ההיכר שלהם והם דיירים קבועים על השטיח האדום. השחור בנפרד הוא קלאסי לכל עונה ואינו טרנד או מגמה, ללא תוספת עלול להיות קודר. הזהב בנפרד מתאים לאוליגרכים ולעשירי הנפט באמירויות. השילוב בין השניים אפשרי ויכול להתאים לכל אחד מאתנו ולכל חלל. אריחים, פסיפסים, גופי תאורה, שטיחים ואביזרים מגיעים לרוב בגימור מטאלי מבריק ונוצץ. אלו אלמנטים ההופכים את החלל לאלגנטי במיוחד אך נגיש.

אריחי Galaxia בשחור מלוטש. ריצוף 120X120

אריחי Galaxia בשחור מלוטש. ריצוף 120X120

שיש גרניט שחור וזהב הוא אחד מאבני השיש הטבעי המיוחדים והיוקרתיים בעולם, שיש המגיע ממחצבות ומסלעים הקשים. קולקציית אריחי הפורצלן GALAXY של CERDOMUS, מדמה בסגנון על זמני, יופי מתוחכם ובדיוק יוצא דופן את מראה השיש השחור עם ורידי הזהב בשלושה גימורים- שחור מלוטש, שחור מט, שחור grip, המעניקים גיוון ואסתטיקה מעודנים.

אריחי Galaxia בשחור מלוטש

אריחי Galaxia בשחור מלוטש

הגודל היפהפה 120X120 ס"מ לריצוף ולחיפוי, החיפוי בגודל 60X120 ס"מ והפסיפס המבריק עם ורידי השיש המרהיבים והמוזהבים בגודל 30X30 ס"מ, מעצימים את היוקרה ואילו הפרטים בתלת ממד מובלטים על ידי ליטוש באמצעים טכנולוגיים של הדור הבא. אמצעים דיגיטליים טכנולוגיים ייחודיים יוצרים את הליטוש והברק המקסימליים ואת אפקט המתכת בוורידי זהב, הנוצצים ומרצדים כנגד האור בדיוק מושלם.

אריחי Galaxia בשחור מלוטש. ריצוף 120, חיפוי 30

 

אריחי Alchemy של Caesar. ריצוף שחור עם קורוזיית זהב

קולקציית EXTRA החדשה של COLLI מקבלת השראתה מאבני השיש היפים והיוקרתיים בעולם. יחידות הענק של אריחים במראה שיש, עשויות ב 100% מפורצלן איטלקי איכותי וזמינות בששה גוונים, 4 גדלים, 2 גימורים ועיטורים ודיקורים, המותאמים לפי בקשה, שהם הדובדבן של העיצוב.

אריחי Extra של Colli. דגם Nero St Lauren מלוטש

אריחי Extra של Colli. דגם Nero St Lauren מלוטש

 

NERO ST. LAURENT 80x180 glossy

NERO ST. LAURENT 80×180 glossy

אריחי EXTRA בגווני שחור זהב מעניקים פתרונות לכל סגנון וחדר ויכולים לפאר כל חלל למסחר או למגורים. יחידות אריחי השיש הענקיות בגודל מיוחד כ- 80X180 ס"מ ובגימור מאוד מבריק, הן בעלות יופי נדיר, סגנון נצחי ועל זמני ומיוצרים באיכות קפדנית. לא בכדי שמו של האריח השחור הוא Nero St Lauren כשם האבן מהטבע.

NERO ST. LAURENT 60x120 glossy

NERO ST. LAURENT 60×120 glossy

 

אריחי Extra של Colli. דגם NERO ST. LAURENT

אריחי Extra של Colli. דגם NERO ST. LAURENT