מאז ולתמיד, האומנות המפורסמת של איטליה היא סמל לאלגנטיות ותחכום. ב- Scarabeo Ceramiche הקסם האסתטי של אומנות מסורתית משתלב בהרמוניה מלאה עם טכנולוגיה חדשנית. Scarabeo מתמחה ביצירת כיורים ואמבטיות שמחוללים מהפכה בעולם החיים המודרניים.

מיד עם היווסדה, בשנת 1974, החברה האיטלקית Scarabeo Ceramiche, הפכה להצלחה מסחררת ולאחת החברות המובילות באירופה ביצירת אביזרי אמבטיה קרמיים. החברה זכתה בפרסים רבים, בין השאר על קולקציית Bucket – כיורים בצורת דלי יוצאת דופן שקיבלה את פרס Frankfurt Design Plus. קולקציות נוספות זכו בפרסי העיצוב האייקוני – Innovative Architecture.

כיורים בצורת דלי יוצאת

הקולקציות העכשוויות של SCRABEO מאופיינות בקווים רכים, מעודנים ונקיים של כיורי פורצלן, בעלי עמידות גבוהה – פרי השקעה מתמשכת במחקר ופיתוח של פתרונות חדשניים ומדהימים מבחינה ויזואלית. כל הקולקציות עונות לצרכי סגנון החיים המודרניים על ידי שילוב בין עיצוב שמגביר את קצב פעימות הלב לבין פונקציונליות מדויקת.

"חברת Scarabeo לכדה את תשומת ליבנו משום שהיא עדות ליצירתיות וחדשנות אירופאית." אומר גבי קליין מנכ"ל חברת זהבי עצמון שמייבאת בבלעדיות את מוצרי החברה. "האומנים של המותג האיטלקי הזה מפיחים חיים בכל יצירה שהם יוצרים, וממזגים עיצוביות עכשווית עם טכניקות עתיקות יומין. כל כיור ואמבטיה שומרים על הנשמה ועל האותנטיות של הביצוע האיטלקי המסורתי."

ואכן בכל המוצרים של Scarabeo  תגלו את השילוב מתוחכם בין טכניקות עיבוד קרמיקה עתיקות עם טכנולוגיות פורצות דרך, להפיכת כיורי הקרמיקה ליצירות אמנות אמיתיות ומקוריות בלי לוותר על הפונקציונליות. החברה דואגת לסביבה ולבריאות העובדים. לייצור בעל 'אפס השפעה' על הסביבה – בזכות מערכות אנרגיה סולארית במפעלים, הפחתת אנרגיה מבוזבזת ומחזור פסולת.

כיורים בצורת דלי יוצאת