נוחות, נגישות וזמינות מייצגות שלושה ערכים שמקבלים את מירב תשומת הלב בזמן האחרון. מי שהציץ לתערוכת הטכנולוגיה שהתקיימה בחודש האחרון בלאס ווגאס, לא יכול היה שלא להתרשם מפרץ החדשנות ומתשומת הלב שקיבלו שלושת הערכים הללו.

מפה וטלפון

לצד מערכות ואפליקציות שמפותחות כדי להקל עלינו את החיים באופן מאז'ורי, מתפתחות קולקציות שלמות בתחום עיצוב הבית שכל כולן מתבססות על חוויית משתמש מהודקת.

מי שביקר ביפן, נפגש קרוב לוודאי ביחס המיוחד שמקבלות האסלות בכל חלל שירותים, מהחללים הציבוריים ועד לבתים הפרטיים. האסלה ביפן היא סוג של גולת כותרת חשובה. נכון שיחסם של היפנים לחדשות בכלל ולאסלות בפרט, אינו משהו חדש, אך הוא כן מתפתח ומבצע קפיצות מדרגה שגורמות למשתמש הקצה הרבה מאוד נחת.

אסלה

TOTO – להשיג בזהבי עצמון

TOTO – מוצר הדגל של המותג הוא האסלה החכמה. להשיג בזהבי עצמון

TOTO – מוצר הדגל של המותג הוא האסלה החכמה. להשיג בזהבי עצמון

TOTO הוא מותג יפני המתמחה בפיתוח כלים סניטריים המתוכננים ומעוצבים במטרה לייצר חוויית משתמש נוחה, קלה, זמינה מאוד ומפנקת. מוצרי המותג זוכים באופן קבוע בפרסRed Dot , הניתן בתחרות העיצוב הגדולה והמשמעותית בעולם, וחלק מהעיצובים אף מוצגים במוזיאוני העיצוב הנחשבים ברחבי העולם.

 

מוצר הדגל של המותג היפני הוא האסלה החכמה.

המילה פינוק, גורמת לתחושה מצועצעת לעיתים, אך במקרה של האסלה הייחודית הזאת, אין מילה אחרת שתתאר טוב יותר את חוויית המשתמש.

האסלות החכמות של TOTO עוצבו על-ידי טובי המהנדסים ופותחו בהתבסס על מחקרים רבים.

אסלה

מדובר באסלה בעלת טכנולוגיה היברידית אקולוגית, המאפשרת שימוש חסכוני במים עם שני מצבי הדחה ושטיפת טורנדו עוצמתית עם שימוש מופחת במים.

מבחינת נוחות וחווית משתמש, מעניקה האסלה מושב מחומם,  ייבוש על ידי פיזור רוח חמימה, תאורה עדינה שמאפשרת התמצאות בשעת לילה, הדחה אוטומטית עם סגירת המכסה, שהוא עצמו נסגר באופן אוטומטי באמצעות חיישן, שלט אלחוטי מעוצב בגוון מוזהב או כסוף ועוד.

הטכנולוגיה המתקדמת משלבת שטיפות בטמפרטורת מים נעימה, זוויות התזה אידיאליות לניקוי, מושבי אסלה ארגונומים המותאמים למבנה וגובה גוף האדם ועוד. האסלה עצמה מאובזרת בטכנולוגיה מהפכנית השומרת עליה נקיה מלכלוך, וטכנולוגיה נוספת של פיזור מים אוטומטי לניקוי וחיטוי נגד בקטריות של האסלה.

חדר רחצה

הפכנו צרכני נוחות. זה בא לידי ביטוי באופן בו אנו מבקשים לצפות בסדרות הטלויזיה האהובות עלינו, כשאנחנו יכולים לבחור צפיית ביינג' בה מנגנים כל הפרקים ברצף, או צפיה בפרקים בודדים, חברת השליחויות WOLT שמאפשרת לנו ביצוע שליחויות רחבות מאוכל ועד דברי דואר או פריט שממתין לנו בחנות והיריעה עוד רחבה. כל תחום היום מחשב מסלול מחדש ומציע אלטרנטיבה נוחה יותר, נגישה וחוייתית כזאת שתנעים את השימוש ותתאים אותו אלינו.