במשך יותר מ-60 שנים ניצבת מול עיניהם של עובדי חברת זהבי עצמון מטרה אחת מובהקת. להיות גם טרנדיים וגם על זמניים ובכך להגשים לכולם את חלומותיהם העיצוביים. איך הם עושים את הכמעט בלתי אפשרי? בכתבה שלפניכם

סוד ההצלחה – תשוקה

אם רוצים להבין מה גורם להצלחה הגדולה של חברת זהבי עצמון, צריכים לשאול שתי שאלות: האחת, מה המיוחד בחברה? והשנייה, מהו הדבר שגורם לכל עובדיה ומנהליה להגשים לכל לקוחותיהם את כל חלומותיהם העיצוביים? התשובה לשתי השאלות היא אחת: תשוקה.

חדר רחצה יוקרתי בעיצוב מודרני קלאסי. הכיור עשוי באותו גרניט פורצלן שמופיע על הרצפה והקירות

כל חברי הצוותים בחברת זהבי עצמון חדורי מטרה. תשוקתם מכוונת למילוי רצונם של הלקוחות. הם דואגים להתאים את הדבר הנכון לכל אדריכל, מעצב או לקוח פרטי כי עבורם, כל מי שמגיע לאחד מאולמות התצוגה שלהם הוא עולם שלם של רעיונות עיצוביים ועליהם, כנציגי החברה, מוטלת האחריות לממש אותם בצורה הטובה ביותר.

טרנדי ועל זמני – האם זה אפשרי?

בחברת זהבי עצמון, שהוקמה לפני למעלה מ-60 שנה, חיים את עיצוב הפנים העולמי והמקומי. הם מודעים לטרנדים עולמיים ומכירים היטב את הטעם הישראלי. הם יודעים עד כמה חשוב לכל לקוח שביתו וחדרי הרחצה שלו יעוצבו עם פריטי 'המילה אחרונה' ועם זאת, כולם רוצים שיופיו של עיצוב הפנים ישמר לאורך שנים. בזהבי עצמון מצאו את הנוסחה: חיפוש תמידי ומתמשך אחרי חדשנות בעיצוב של סגנונות שונים ומגוונים. לכך מתווספת ביקורת קפדנית על רמות הייצור הגבוהות שמתבטאות בייחודיות. החיבור בין השניים מביא לכך שגם פריטים טרנדיים הופכים לעל זמניים ויופיו של עיצוב הפנים נמשך לאורך שנים.

מינימליזם משלובים בחלל מרוצף בפרקט קלאסי ועל זמני ואי בסגנון מודרני במרכז

יחודיות הקשר בין החברה ולקוחותיה

מעבר לייחודם של הפריטים אותם ניתן למצוא בקולקציות הנבחרות של החברה, בזהבי עצמון מעניקים ליווי מלא לכול פרויקט, ללא שום קשר לגודלו. החל משלב הסקיצה הראשונה, דרך התאמה מלאה לסגנון העיצוב שנבחר, לגובה התקציב שנקבע ועד לשלב ההתקנה הסופית.

מה גם שחברת זהבי עצמון, היא חלק מקבוצת אשטרום, בזכות כך נהנית מאיתנות פיננסית שמקנה לכל אלפי הלקוחות של החברה רוגע ושקט נפשי.

הבי עצמון בכל הבית ובחדרי הרחצה

מבחר המוצרים העצום בחברת זהבי עצמון מתאים לכל חדר בבית ולכל סגנון עיצוב. החל באריחי קרמיקה, אריחי גרניט פורצלן, אבן טבעית ופרקטים שמיועדים לריצוף וחיפוי קירות ועד כלים סניטריים, אמבטיות, אסלות רגילות וחכמות וברזים במגוון עצום של דגמים, צבעים וסגנונות. בזכות המבחר הגדול, ביניהם בולטים מבחר מותגים בתחום הקרמיקה וכלים סניטרים מאיטליה ,ספרד ויפן – "TOTO"  ו-  "SCARABEO" . כל אחד יכול לבטא את האמירה האישית שלו. אם זה במראה אלגנטי, טבעי, יוקרתי, מודרני, אורבני או כפרי ובכול שילוב ורעיון אפשרי.

איחולי החברה לעצמה וללקוחותיה

חזונה העתידי של החברה מסתכם בהמשך קיום יכולות מתקדמות ומקצועיות להוביל חוויות שירות אישיות ומקצועיות ולספק לכל אחד ואחת מאלפי לקוחות החברה פתרונות עיצוביים ייחודיים ומנצחים. זאת בידיעה שפרויקטים של שיפוץ ובנייה הם תהליכים ארוכים, מורכבים ויקרים. בהזדמנות זו הם ממליצים לכל אחד ואחת שעומדים בפני פרויקט אתגרי של שיפוץ ו/או בנייה על בחירה מוקפדת של אדריכל, מעצב ובעלי מקצוע איכותיים ואמינים שילוו אותם במסירות בהגשמת חלום ביתם הפרטי.

אריחי גרניט פורצלן מותאמים במדויק לסגנון העיצוב המבוקש