בוודאי שמתם לב שחדרי הרחצה המודרניים התקדמו הרבה מעל ומעבר לחדרים מעוצבים או פונקציונליים, והיום הם משחקים תפקיד מרכזי בעיצוב וכמובן שגם בפינוק הבית. פריצות הדרך הטכנולוגיות בתחום הסניטריה לצד העיצובים המהממים יצרו מגוון רחב של אפשרות עיצוביות מתוחכמות, שמתאימות לכל סגנון עיצוב והופכות את חלל הרחצה לחלל מעוצב ואסתטי שיופיו מחזיק מעמד למשך שנים רבות.

היום נצלול אל תוך עולם האפשרויות המרהיב של עיצוב חלל רחצה מפנק שמתאים לאורח החיים המודרני, הודות לחיבור הקסום בין מדע לאמנות.

אמבטיות פרי סטנדינג
אמבטיות הפרי סטנדינג הפכו לסימן ההיכר של חלל הרחצה המודרני והמפנק – ובצדק רב.
בזכות בנייה חכמה מחומרים אקריליים, יציקות ברזל ולפעמים גם שימוש באבנים טבעיות, אמבטיות הפרי-סטנדינג מוסיפות לכל חלל רחצה ולכל סגנון עיצוב תחושת ספא אלגנטית ויוקרתית. אמבטיית פרי סטנדינג משמשת כנקודת עניין שמושכת תשומת לב רבה, שלא לדבר על הפינוק שהיא מספקת לאחר יום עבודה ממושך.

אמבטיית פריסטנדינג
אמבטיות אלו הן דוגמה נפלאה למפגש בין מדע לאומנות; יצירתיות, כישרון ומחשבה הושקעו ביצירת פריט  עיצובי יפיפה ואסתטי, בלי להתפשר על נוחות ופונקציונליות לחוויית רחצה מושלמת.

אסלות מרחפות

עד לא מזמן כשחשבנו על אסלות, הדבר האחרון שעלה בראשינו הוא אסתטיקה ויופי. אם בעבר האסלות היו פריט פונקציונלי פשוט אך הכרחי (שלצערינו, פעמים רבות גרם לשבירה של ההרמוניה העיצובית בחלל…) היום, האסלות התלויות הידועות גם כ-"אסלות מרחפות" שינו לחלוטין את כללי המשחק, והן ללא ספק העתיד של כל חלל רחצה מודרני ושל כל סגנון עיצוב.
לא רק שהאסלות אלו עדינות במראן, בזכות העובדה שהמעצבים התעשייתיים מצאו דרך להסתיר את מיכל המים ואת מערכת הורדת המים המורכבת, אלא שמערכות אלו נחשבות לחסכוניות במים ולהיגייניות יותר.
האסלות המרחפות מתאימות במיוחד לחללי הרחצה הקטנים יותר או לשירותי אורחים, משום שהן מעבירות
תחושה של אווריריות גם כשהחלל צפוף. בנוסף ליתרונות האסתטיים, ההיגייניים והחסכוניים, אסלות אלה ידועות בהיותן קלות לתחזוקה ולניקוי.

 

ברזים מעוצבים וידידותיים

כולנו רוצים לגור בבתים מעוצבים, נוחים ומפנקים, אבל גם להיות כמה שיותר ידידותיים יותר לסביבה. הברזים המודרניים נותנים מענה אלגנטי לכל הרצונות האלו. הטכנולוגיה מאפשרת היום גם לברזים בסגנון עיצוב כפרי או בסגנון עיצוב אקסקלוסיבי (כמו הברזים מזהב) להיות אקולוגיים וחסכוניים. בזכות מערכות חדשניות לסינון מים בלחץ נמוך ובעזרת חיישני תנועה אתם תוכלו לחסוך במים – בלי לפגוע לרגע בהנאה שלכם.

הברזים המתקדמים של היום נחשבים גם להיגייניים יותר מברזים רגילים, בעיקר אלו שמאפשרים שטיפת ידיים ללא מגע ישיר בברז עצמו. אלו הברזים המועדפים במשרדים, בבתי מלון ובבתים שנוהגים לארח אנשים רבים.

חומרים משובחים וגימורים מעלפים

התקדמות טכנולוגית נוספת, שהשפיעה משמעותית על עיצוב חדרי רחצה הוא שימוש רחב יותר בחומרים ובגימורים חדשניים, שהם חסינים לרטיבות ולחות וקלים לניקוי. כך שלצד שלל עשיר של אפשרויות עיצוביות בחלל הרחצה, אתם תוכלו להיות בטוחים שהאריחים או החיפויים, למשל, ישמרו על מראה רענן למשך שנים רבות. הזכוכית למשל היא אחד מהחומרים הפופולאריים בעיצוב חלל רחצה מודרני, ופעמים רבות היא מחליפה את השיש הקונבנציונלי ליצירת משטח חדשני, מודרני ועמיד במיוחד.
לזכוכית, מצטרף ציפוי הכרום שבזכות הגימור החלק והנוצץ שלו, החסינות לחלודה וקלות הניקוי, נחשב בחירה נהדרת למתלים ולברזים. תרכובות בין חומרים וותיקים, כמו למשל שילוב חדשני של קוורץ ומגוון חומרים בעלי תכונות של עמידות וגמישות, מאפשרות עיצובים פורצי דרך להגשמת כל חלום עיצובי.

חומרים מיוחדים בחדרי הרחצה

ואלו רק חלק מהסיבות לכך שהיום בעיצוב חדרי הרחצה לא תצטרכו להתפשר על: סגנון, איכות, חיסכון והיגיינה לחוויית רחצה מפנקת ומרגשת במיוחד.