קטלוג מוצרים אובליות

אמבט אובלי

בזהבי עצמון תמצאו קולקציות מעוררות השראה של יחידות אמבט, בהן חלק ניכר המוקדש לאמבט האובלי. אמבט בצורה ביצתית, שיכניס הרבה רוך לחלל. האמבט האובלי יכול להגיע עם דפנות רחבות או דפנות מעוגלות, בגימור מבריק או בגימור מט, עכשווי.

המראה האובלי בעיצב פנים

המראה האובלי הוא מראה המאפשר לאדריכלים ומעצבי פנים ליצור מראה רך בחלל. המראה המעוגל באופן כללי הוא מראה מרכך ויוצר איזון במקומות בהם קיימת נוקשות בשל ריבוי בקווים ישרים וחדים. בתוך המראה המעוגל, בולט המראה האובלי המכניס נימה מסוגננת ומעוצבת. הוא מוצר מסר הרמוני, שלם ונעים לעין וזאת הסיבה שהאמבט האובלי הוא אחד המבוקשים ביותר.

צורות שונות לאמבט האובלי

האמבט האובלי יכול להגיע כאמבט F.S (Free Standing) הניצב בפני עצמו בחלל כשהוא לא צמוד לקירות שסביבו והוא יכול להגיע בנוסף כאמבט שחלקו הפנימי בעל מראה אובלי בעוד הגימור החיצוני הוא על בסיס קווים ישרים המאפשרים הצמדתו אל הקיר. בזהבי עצמון מבחר רחב של יחידות אמבט אובליות המתאימות לחללי רחצה שונים. כל יחידות האמבט בלי יוצא מן הכלל הן יחידות אמבט מבית היוצר של מותגי האיכות האירופאיים המובילים המבטיחים מוצרי איכות המשלבים ייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר וחוויית משתמש נוחה וידידותית.