קטלוג מוצרים חצי פינתית

אמבט חצי פינתי

אמבט חצי פינתי הוא שילוב של אמבט סטנדרטי ואמבט פינתי. מדובר בסוג של פתרון נוסף המרחיב את האופציות להתאמה אופטימאלית של אמבט לחדר הרחצה. האמבט הסטנדרטי הוא אמבט מאורך, מלבני ברוב המקרים. האמבט הפינתי הוא אמבט המתוכנן בהתאמה לפינה מסוימת בחלל ויוצר מראה הדומה למשולש עם חזית קדמית מעוגלת ואילו האמבט החצי פינתי משלב בין בשניים מבחינה צורנית, וזה גם יתרונו הגדול. מעבר לנושא הצורה, מתפקד האמבט החצי פינתי כאמבט רגיל לכל דבר ועניין. לעיתים חדר האמבט קטן, אך לא קטן מדי, כזה שמאפשר לשלב בו אמבט, אך האמבט הסטנדרטי יראה בו גדול מדי ולא פרופורציונאלי. בדיוק למטרה זו יצרו את האמבט החצי פינתי.

עושר של צורות

האמבט החצי פינתי מגיע במגוון רחב של צורות – מאמבט מלבני, דרך יחידות אמבט מעוגלות המזכירות במראה ג'קוזי. יש אמבט חצי פינתי בו אחת הצלעות ארוכה יותר, אמבט חצי פינתי המאפשר שילוב של מדרגת ישיבה המקלה את פעולת הרחצה כשמודבר בתינוק, ילד קטן או אדם מבוגר שזקוק לעזרה.

חזית דקורטיבית

חזית האמבט הפינתי היא חזית קטנה יותר מבחינת שטח הבפנים, בהשוואה לחזית אמבט סטנדרטי ולכן חיפוי שלה באריחים מיוחדים יהווה סוג של כתם צבע במינון מדויק, כזה שאינו משתלט, אך מייצר נוכחות אפופת שיק. מומחי זהבי עצמון שילוו אתכם בעת ביקורכם באחד מאולמות התצוגה, יידעו לחשוף אתכם לקולקציות אריחים ייחודיות בהם אריחי פסיפס בגימור מטאלי, אריחי תלת ממד, אריחים במראה חלוד או במראה בטון חשוף ועוד ועוד.