קטלוג מוצרים מתומנות

אמבטיות מתומנות

טמבטיות מתומנות הן אמבטיות המזכירות במראה את יחידות הג'קוזי. מדובר ביחידות אמבט המזמנות מספר משתמשים. הצורה המתומנת מאפשרת ישיבה נוחה ואף יצירת שיח נעים בשעה שיותר ממשתמש אחד נמצא באמבט. אמבטיות מותמנות הן יחידות אמבט לכל דבר, כאשר הייחוד שלהן הוא בצורה. מעבר לצורה מתפקדות האמבטיות המתומנות בדיוק באופן בו מתפקדת כל אמבטיה אחרת. לרוב יהיו האמבטיות המתומנות בעלות קוטר המצריך שטח רחב כדי להכילן.

תוספת ג'טים ואבזור נוחות לאמבטיות מתומנות

בניגוד לאמבטיות רגילות העונות בעיקר על צורך פונקציונאלי יומיומי, האמבטיות המתומנות הן אמבטיות המתאימות לאוהבי החיים הטובים, אלו שמבקשים להשתכשך באמבט הדומה לג'קוזי מבחינה קונספטואלית. אמבט שכזה יכיל לרוב אבזור משלים של ג'טים וברזים מיוחדים שיאפשרו זרמים בעוצמות משתנות במטרה להעצים את חוויית הבילוי.

מגוון אפשרויות תחת קורת גג אחת

את האמבט המתומן מייצרים מיטב מותגי האיכות הבינלאומיים. מדובר במוצר מורכב שנרצה שיתפקד ביעילות במשך שנים רבות. למנגנונים המותקנים באמבטיות המתומנות משמעות רבה. מנגנון איכותי יהיה כזה שידע לתפקד מצוין לאורך שנים. זה נכון שהצורה במקרה הזה קובעת, אך אם אתם סגורים שאמבט מתומן זה מה שאתם רוצים, כדאי להיוועץ במומחים של זהבי עצמון ולהבין מה כולל האמבט המתומן מעבר לצורה. מותגי הסניטציה בזהבי עצמון יחשפו אתכם למגוון אפשרויות המשלבות סטנדרט איכות בלתי מתפשר וקו אסתטי מוקפד.