קטלוג מוצרים סטנדרט

אמבט סטנדרט

בזהבי עצמון מגוון רחב של אמבט סטנדרט. יחידות אמבט במידות סטנדרטיות המתאימות לשילוב בחללי רחצה המיועדים לילדים ולהורים. יחידות האמבט הסטנדרטיות מבוקשות מאוד בקרב משפחות עם ילדים, זאת בשל הגישה הנוחה שהם מייצרים כשמדובר ברחצת פעוטות וילדים. את החזית של יחידת האמבט ניתן לחפות בקרמיקה התואמת את חיפוי קירות האמבט, או דווקא לבחור באריחים בעלי מראה קונטרסטי הכולל עיטורים, דוגמאות תלת ממד ועוד, ובכך ליצור נקודת כח דקורטיבית בחלל.

חלל הרחצה מהחללים המרכזיים בבית

חלל הרחצה הוא אחד החללים המרכזיים בבית. כל דיירי הבית משתמשים בו מספר פעמים ביום ולכן חוויית המשתמש חייבת להיות נוחה ומתאימה במדויק לצרכים שלכם. היועצים בזהבי עצמון ידעו לשלב בין הטעם האישי ובין הצרכים הפונקציונאליים שלכם. יחידת האמבט היא האלמנט המרכזי בחלל הרחצה ולכן חשוב להקדיש מחשבה בבחירה שלה. לצד יחידות אמבט בצורות ובגדלים משתנים, קיימות יחידות האמבט הסטנדרטיות, אלו שכולנו מכירים, בעלות מראה מלבני מאורך. יחידות אמבט אלו הן יחידות פונקציונאליות מאוד, המקלות את הגישה כשמדובר ברחצת ילדים.

מגוון דגמים

יחידות האמבט כוללות מגוון דגמים. יש כאלו המאובזרות במשענת גב נוחה, אחרות מציעות מיקומים שונים של פתח הניקוז ועוד לכולן ניתן להוסיף אבזור משלים כמו למשל ידיות אחיזה שיעניקו מידה נוספת של בטיחות. הפרטים הקטנים הללו הופכים חשובים מאוד כשמדובר בבחירת יחידת אמבט שתתאים לצרכים שלכם. מומחי זהבי עצמון יעמדו לשירותכם ויסייעו לכם בבחירות.