קטלוג מוצרים פינות מיוחדות

פינות מיוחדות

אין כמו יצירת פינה מיוחדת אפופה שיק וסטייל, בחלל הרחצה, בשירותי האורחים או במטבח. באמצעות קולקציות האריחים והכלים הסניטריים שמציעה זהבי עצמון תוכלו ליצור לעצמכם פינות מיוחדות, מעוצבות, המשלבות צבע, מרקם וחומר. את העניין תוכלו ליצור באמצעות שימוש בטקסטורות מעניינות כמו שילוב של אריחי תלת ממד או אריחים בעלי גימור ראף, מחוספס המעצים מראה של חומר טבעי. גם משחק צבעוני יכול ליצור אפקט מעניין – דקור פסיפס בגוון נועז, גם אם משולב כפס דק, יכול להעניק כתם צבע משמעותי. מיקום אריחים מטאליים בגוונים כהים, לצד אריחי גרניט פורצלן בגימור מבריק, יעניקו במה זה לזה ויצרו מראה כובש ומלא קסם. פינות מיוחדות דורשות התייחסות מיוחדת, חשיבה פתוחה יותר, יצירתית, כזאת שיוצאת מהקווים ומאפשרת לכם למתוח את הגבול. פינות מיוחדות אינן צריכות להיות גדולות. מספיק פינה מיוחדת אחת קטנה כדי להעניק לחלל כולו את הייחוד שלו. במטבח יכולים אלו להיות אריחים מעוטרים על הקיר, שיהוו רקע למכונת הקפה ולמייבש הכלים, באמבט ניתן להתמקד באזור הרחצה או באזור הכיור- לקחת את אחד משני המוקדים ולהעניק לו התייחסות מיוחדת, כזאת שתביא לידי ביטוי את טעמכם האישי.

מטיבים בוטניים

המטיב הבוטני מקובל מאוד בשדות עיצוב הפנים. כשמדובר בפינות מיוחדות, זה יכול להיות אריח עם הדפס עלים או פשוט אריחים בטונים שונים של ירוק. הצבע הירוק משדר רעננות ושילוב שלו בפינות מיוחדות יכול לייצר רמיזה מעוצבת. מומחי זהבי עצמון, מכירים היטב את מגמות העיצוב הבינלאומיות, מתעדכנים באופן שוטף על הטרנדים המגדירים את עולמות העיצוב וישמחו לסייע לכם בבחירות.

מטיבים מטאליים

הטרנד המטאלי מלווה את השוק כבר מספר שנים ונדמה שאין לו כל כוונה לעזוב בקרוב. למטאל נוכחות רבה בחלל. שילוב כיור מטאלי או אריחים מטאליים הוא שילוב שיצבע את החלל בגוון יוקרתי ומעודכן. בקולקציית המטאל תפגשו אריחים מטאליים בטונים כהים, נחושתיים, ברזליים וגם אלמנטים כגון ברזים וכיורים בגוון מוזהב, המדגיש קו יוקרתי.